Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, ekskluzywnej marki z branży optycznej poszukujemy osób na stanowisko:

sprzedawca (Fashion)

Nr ref.: 35949
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • kompleksowe doradztwo klientom w kwestii doboru produktu
  • sprzedaż według standardów firmy
  • nawiązywanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek salonu

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji, pozytywne nastawienie
  • chęć rozwoju w branży fashion, zainteresowanie modą i stylizacją
  • dyspozycyjnośc do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:
  • szkolenia z zakresu sprzedaży i produktu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i poznania branży Retail i High Fashion
  • liczne konkursy sprzedażowe (atrakcyjne nagrody, wyjazdy zagraniczne)
  • stały kontakt ze stylistami oraz makijażystami (darmowe konsultacje)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)