Sprzedawca e-commerce

Terg S.A.

Złotów, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeden z największych liderów rynku RTV, AGD, Multimedia w Polsce, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce Pracy: Złotów

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę Klienta, prezentację oferty i pracę według najwyższych standardów

W naszych pracownikach cenimy:

  • zaangażowanie, samodzielność, inicjatywę,
  • otwartość i energię do działania,
  • pozytywne podejście,
  • miły głos i dobrą dykcję

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu
  • posiadasz umiejętności komunikacyjne
  • jesteś otwarty na ludzi i wyzwania

Brak doświadczenia lub doświadczenie w innej branży nie jest przeszkodą.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie wstępne
  • szkolenia produktowe
  • praca w młodym, dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy zależny od wyników sprzedaży
  • możliwość korzystania z pakietów MultiSport
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta