Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego

P.H.U. TOPAZ

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Od: P.H.U. TOPAZ
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

P.H.U. TOPAZ poszukuje do swoich sklepów w Mińsku Maz. - pracowników na stanowisko Sprzedawca Działu mięsno-wędliniarskiego:

Zakres obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
- dbałość o estetykę ekspozycji w dziale mięsno-wędliniarskim
- obsługa krajalnic
- monitorowanie terminów ważności produktów, aktualizowanie cen,
- dbałość o porządek i estetykę w miejscu pracy

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie i możliwości rozwoju
• umowę o pracę,
• karta upominkowa, premie

CV można przesyłać poprzez przycisk "napisz wiadomość". Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania:
• dyspozycyjność,
• mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym, szczególnie na dziale świeżym,
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
• rzetelność i uczciwość,
• aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.