Opis stanowiska pracy

Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. zatrudnią do Salonu Firmowego w galerii handlowej w Warszawie osoby na stanowisko Sprzedawca - doradca klienta.
Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:
• realizowanie planów sprzedażowych,
• obsługa klientów Salonu Firmowego zgodnie ze standardami i procedurami firmy,
• pomoc klientom w szybkim i komfortowym robieniu zakupów,
• dbanie o ekspozycję towaru,

Wymagania

• doświadczenie w pracy w na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• dyspozycyjność i odpowiedzialność,
• komunikatywność,
• dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność pracy w zespole,
• obsługa MS Office,

Prezentacja firmy

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. to najwięks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wartości sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta