Sprzedawca-Doradca Klienta

Piękne Meble

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

ART TOP piękne meble lider na rynku mebli domowych i biurowych
poszukuje osób ambitnych i zmotywowanych na stanowisko:
SPRZEDAWCA - Doradca Klienta
do których zadań będzie należało:
- doradztwo i sprzedaż mebli do domów i biur
- samodzielne przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
- dbanie o wizerunek i wygląd salon
- zamawianie towarów u dostawców i czuwanie nad realizacją zamówień

Wymagania

- pasja do aktywnej sprzedaży
- zainteresowanie potrzebami ludzi w domach, biurach i urządzaniem wnętrz
- entuzjastyczne nastawienie do pracy
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- wysoka kultura osobista i umiejętność budowy trwałych relacji z klientami
- dokładność, rzetelność, systematyczność
- poczucie estetyki

Prezentacja firmy

ART TOP piękne meble zajmuje się od 1991 roku kompleksowym wyposażaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie