Sprzedawca-doradca klienta

Whisky Shop III s.c.

Krotoszyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca klienta do naszego nowego sklepu monopolowego w Krotoszynie

Jeżeli jesteś pasjonatem whisky i wina to miejsce idealne dla Ciebie. Od kandydatów oczekujemy dużego zaangażowania i chęci do zdobywania nowych doświadczeń. Gwarantujemy możliwość rozwoju w jednym z najlepiej zaopatrzonych i prestiżowych sklepów z alkoholem w Polsce.

Główne cele:

• obsługa klienta,

• realizacja założonych celów marketingowo-­sprzedażowych,

• budowanie stabilnych, pozytywnych relacji z klientami,

• zapewnianie wsparcia merytorycznego dla klientów z zakresu sprzedaży whisky jak i całego asortymentu w naszym sklepie,

• dbanie o pozytywny wizerunek sklepu i odpowiednią ekspozycję asortymentu.

Idealny kandydat powinien:

• być gotowym, aby stać się miłośnikiem świata whisky i wina,

• być gotów, aby stać się ekspertem, doradcą i opiekunem klienta,

• posiadać naturalną zdolność zarażania innych entuzjazmem do nowych przedsięwzięć,

• być otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

Oferujemy:

• pełne szkolenie wdrażające w świat alkoholi,

• pracę w zespole doświadczonych ekspertów

• wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

• niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie, zapewniające stabilizację finansową

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

CV prosimy wysyłać poprzez portal.

Prezentacja firmy

Whisky Shop to dziś najprężniej rozwijająca się sieć sklepów mono... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie