Sprzedawca/ Doradca klienta

Nature Beauty Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą luksusowych kosmetyków w Centrum Handlowym w Krakowie. Praca polega na aktywnym pozyskiwaniu klientów, profesjonalnej prezentacji produktów oraz ich sprzedaży. Praca w zgranym i młodym zespole, w którym liczy się samodzielność i kreatywność.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym zespole,

• Elastyczne godziny pracy,

• Ciekawą pracę w miłej atmosferze,

• Możliwość rozwoju, oraz zdobycia doświadczenia zawodowego,

• Szkolenia w zakresie sprzedaży naszych produktów,

• Motywujący system premiowy,

• Umowę zlecenie- dla najlepszych bonusy, atrakcyjne prowizje,

Od kandydatów oczekujemy:

• Punktualności i uczciwości,

• Pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań,

• Motywacji do pracy,

• Pewności siebie,

• Umiejętności pracy w grupie,

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Wymagania

• Znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala,
• Doświadczenie w zakresie sprzedaży,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Gotowość do pracy w weekendy.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w języku angielskim, dlatego prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Firma głównie zajmuje się sprzedażą detaliczną produktów kosmetycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie