Opis stanowiska pracy

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu!

Zadania:

+ budowanie relacji z Klientami,

+ doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy,

+ obsługa bieżących spraw handlowych.

Oferujemy:

+ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

+ atrakcyjne warunki wynagradzania,

+ przyjemną atmosferę pracy w dobrze poukładanym zespole,

+ aktywny wpływ na kierunek rozwoju firmy.

Wymagania

+ doświadczenie w pracy z Klientami,

+ zainteresowanie zagadnieniami z zakresu marketingu,

+ umiejętność przyswajania wiedzy technicznej i czytania dokumentacji technicznej,

+ miłe usposobienie, kreatywność, wysokie zaangażowanie, dobra organizacja pracy,

+ biegła obsługa oprogramowania biurowego,

+ prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

+ wykształcenie techniczne (preferowana branża: Inżynieria Środowiska),

+ znajomość branży wentylacyjnej,

+ znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcyjną w branży wentylacyjnej. Zajmujemy się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta