Sprzedawca/Doradca klienta w specjalistycznym sklepie narciarskim

Sport Fanatic

02-799 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Specjalistyczny sklep narciarski Ski Fanatic poszukuje osoby na stanowisko sprzedawca / doradca klienta.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Obsługę klientów sklepu (w szczególności dobór butów narciarskich)
Dbanie o bardzo dobry wizerunek i wygląd sklepu
Obsługa sklepu internetowego
Obsługa programu magazynowo sprzedażowego oraz kasy fiskalnej

Oferujemy:

Możliwość poszerzenia swojej wiedzy oraz umiejętności szczególnie w zakresie doboru i personalizacji butów narciarskich
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w wysoko wyspecjalizowanym sklepie gdzie przywiązuje się wagę do wysokiej jakości obsługi

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych przez firmę Sport Fanatic Michał Małecki

Sklep narciarski Ski Fanatic istnieje od 2008 roku i od tego czasu uzyskał stabilną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w doborze i personalizacji butów narciarskich oraz sprzedaży wysokiej jakości artykułów narciarskich.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków
pracowitości i punktualności
poszerzania swojej wiedzy o produktach i usługach oferowanych w sklepie
samodzielności
uczciwości

Prezentacja firmy

Specjalistyczny sklep narciarskie zajmujący się głównie doborem i person... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do końca Marca 2017
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sport / Rekreacja