Sprzedawca - doradca klienta w salonie firmowym

P.W. Elzan

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawcy – doradcy Klienta
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• realizację celów sprzedażowych i rozwojowych salonu
• profesjonalną obsługę Klientów
• identyfikowanie potrzeb i oczekiwań Klientów
• dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego
• realizowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy.

Oferujemy:

• umowę o pracę
• pełne świadczenia
• system szkoleń z zakresu technik sprzedaży oraz merchandisign’u
• atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowo system motywacyjny wynagrodzenia
• pracę dla prestiżowej marki o stale rosnącej pozycji na rynku
• pracę w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania

U kandydatów mile widziane:

• Doświadczenia w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta (warunek konieczny)
• Zainteresowanie modą, stylizacją
• Znajomość zasad ekspozycji towarów, szczególnie odzieży
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

Prezentacja firmy

ELZAN to polska marka odzieżowa oferująca ponadczasowe komplement... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia dodatkowa uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie