Sprzedawca - Doradca klienta krajowego

WZSAM S.A.

Bielsko-Biała, 43-316, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
• Specjalista ds. sprzedaży w portalu internetowym - praca w Bielsku-Białej lub zdalnie
• Do jego zadań należy: Pozyskiwanie nowych klientów „Giełdy e-TransBus”

Obowiązki
• Sprzedaż programu internetowego „e-usługi”
• Kontakt telefoniczny z klientem, prezentacja projektu e-usługi, pomoc w zakładaniu konta
• Sprzedaż miejsc reklamowych w serwisie internetowym
• Tworzenie bazy klientów
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientem – opieka po-sprzedażowa

Oferujemy
• Możliwość udziału w innowacyjnych projektach
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Zatrudnienie: umowa o pracę, lub współpraca
• Motywacyjny system premiowania
• Elastyczny czas pracy

Wymagania

Wymagania
• Znajomość technik prezentacji produktu oraz technik sprzedaży
• Doświadczenie w: sprzedaży, prowadzeniu negocjacji, pozyskiwaniu klientów
• Samodzielność, zaangażowanie i kreatywność
• Silna motywacja, pracowitość, odwaga, pragnienie sukcesu

Prezentacja firmy

Portal eTransBus to miejsce skupiające firmy świadczące przewóz osób, ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce