Sprzedawca/ Doradca klienta (branża Fashion)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, zagranica

Dla naszego klienta, producenta ekskluzywnej odzieży  poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 34932
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • profesjonalna obsługa klientów salonu
  • opieka nad klientem
  • doradztwo w kwestii wyboru produktu
  • indywidualne podejście do klienta
  • realizacja planów/ celów sprzedażowych
  • dbałość o ekspozycje towaru

Oczekiwania:
  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży  produktów premium
  • mile widziane doświadczenie w branży Retail
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista (umiejętność indywidualnej pracy z klientem)
  • zainteresowanie branżą Fashion

Oferta:
  • rozwój w międzynarodowym środowisku
  • udział w budowaniu marki premium w Polsce
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)