SPRZEDAWCA do sklepu w Galerii Krakowskiej

DRAG Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy w charakterze sprzedawcy w sklepie DRAGON-SAMSONITE w Galerii Krakowskiej.
Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, w miłej atmosferze, przy sprzedaży produktów renomowanych marek z branży bagażowej i galanterii skórzanej.
Wymagamy pełnej dyspozycyjności (również w weekendy) oraz pozytywnego podejścia do Klienta.
Mile widziane (nie wymagane) jest doświadczenie w pracy wymagającej kontaktu z Klientami oraz znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym.

CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.
Rozpatrujemy tylko oferty z odpowiednią klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie