SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Adecco Poland Sp. z o.o.

Okolice Leszna, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Okolice Leszna

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży agrotechnicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

• Obsługa klientów sklepu rolniczego,
• Aktywne doradztwo w zakresie części zamiennych do maszyn rolniczych,
• Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów,
• Rozbudowa i aktualizacja bazy danych potencjalnych klientów,
• Podejmowanie działań w celu rozwoju sprzedaży części do maszyn rolniczych na terenie działania oddziału zlokalizowanego w okolicach Leszna w województwie wielkopolskim.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie (rolnicze, handlowe, ekonomiczne lub mechaniczne),
• Preferowane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy z branży motoryzacyjnej,
• Preferowana wiedza z zakresu maszyn rolnych,
• Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
• Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
• Samodzielność,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Prawo jady kat. B.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym,
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Jasno sprecyzowane zadania do wykonania,
• Interesujące wyzwania zawodowe w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.