Sprzedawca części samochodowych

Proximo

Kraków , małopolskie

Opis stanowiska pracy

PROXICAR AUTO CZĘŚCI ( Kraków ul.Bieńczycka 15a) prowadzi sprzedaż tradycyjną oraz internetową części do samochodowych wszystkich marek.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie :

- Sprzedaż i obsługa klienta stacjonarnego i internetowego

- Dobór odpowiednich części i fachowa pomoc w wyborze spełniającym oczekiwania klienta

- Orientacja na rozwój i utrzymywanie satysfakcji klienta na pierwszym miejscu

- Przygotowywanie ofert dla klientów internetowych,

- Wprowadzenie produktów do bazy

- Obsługa programu sklepowego

- Przyjęcia dostaw i wydawanie towarów

Wymagania

Poszukujemy osób:

- z podstawową znajomością budowy samochodów

- z bardzo dobrą znajomością obsługi komputera

- komunikatywnych i bardzo kulturalnych

- pełnych entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane obowiązki

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość programów sklepowych

Oferujemy:

- pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku - istniejemy od 2006 r

- po okresie próbnym umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

Prezentacja firmy

Sklep motoryzacyjny

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie