Sprzedawca Części Samochodowych

Impart Sp. z o.o.

31-500 Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, Centrum Motoryzacyjnego Mirex, dynamicznie rozwijającej się firmy usługowej, zajmującej się m.in. kompleksowymi usługami motoryzacyjnymi, istniejącej na rynku od 1997 roku, autoryzowanego przedstawiciela BOSCH; w związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca części samochodowych
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Woj. lubelskie

Zakres obowiązków:

Bezpośrednia obsługa klientów,
Tworzenie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz identyfikowanie ich potrzeb,
Wystawianie dokumentów sprzedaży,
Utrzymywanie porządku i czystości w sklepie,
Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi zgodnie ze standardami,
Rozwiązywanie spraw reklamacji i skarg.

Oferujemy:

Rozwojową pracę w dynamicznej i postępowej firmie,
Stabilne i atrakcyjne warunki oraz niezbędne narzędzia pracy,
Szanse doskonalenia zawodowego i pogłębiania kwalifikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie techniczne, mechaniczne;
Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej, preferowane na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej, dobra znajomość budowy samochodów;
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność wystawiania dokumentów sprzedażowych;
Prawo jazdy minimum kat. B;
Mile widziany komunikatywny jęz. rosyjski;
Wysoka kultura osobista, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu, radzenia sobie z klientami, w tym także z tzw. trudnym klientem;
Zaangażowanie w pracę, samodzielność, odpowiedzialność oraz samodyscyplina;
Uczciwość, bezkonfliktowość, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Obszary działania firmy to: <br/>- pośrednictwo w zatrudnieniu, rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi