Sprzedawca części motoryzacyjnych

F.H.U. Beticar

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy sprzedawcę z doświadczeniem do obsługi stacjonarnej i telefonicznej naszych klientów (głównie warsztaty samochodowe)

Oferujemy :
- Praca w młodym zespole
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (cały etat)
- Możliwość rozwoju
- Szkolenia zawodowe
- Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa + premia sprzedażowa)

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- Zainteresowanie motoryzacją
- Chęć i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem
- Energia w działaniu

Prezentacja firmy

Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna części zamiennych do aut osobowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie