Sprzedawca biżuterii - doradca klienta

My Bizu

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MyBizu zatrudni odpowiedzialną, inteligentną i pracowitą osobę na stanowisko SPRZEDAWCY – DORADCY KLIENTA na stoisko z biżuterią znanych światowych marek w Galerii Katowickiej.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną i przyjazną obsługę klientów, sprzedaż i ekspozycję biżuterii zgodnie ze standardami firmy, a także realizację zamówień ze sklepu internetowego.

Zapewniamy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- motywacyjny system wynagrodzeń – premie od sprzedaży,
- pracę w dynamicznym, młodym zespole.

Mile widziani studenci. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Wymagania

- inteligencja, myślenie, zaangażowanie,
- wysoka kultura osobista,
- nienaganna prezencja,
- uczciwość zawodowa,
- komunikatywność,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży i obsłudze klienta.

Prezentacja firmy

My Bizu to multibrandowe stoisko w Galerii Katowickiej oraz e-shop z mod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie