Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatek do pracy na stanowisku ekspedientek w sklepie z ekologiczną żywnością w Krakowie

Opis stanowiska:
- obsługa kasy fiskalnej
- dbanie o należytą ekspozycję towarów
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

Oferujemy:
- odpowiednie wynagrodzenie
- możliwość zdobycia doświadczenia
- szkolenie stanowiskowe
- stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV .

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- status ucznia/studenta
- chęć i zaangażowanie do pracy
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie