Sprzedawca/BARISTA - oferta dla studentów dziennych oraz zaocznych

artgeist Sp. z o.o.

Wrocław, 50-424, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Marka Baldimo jest obecna na polskim rynku od 2010 roku. Oferuje konsumentom najwyższej jakości lody oraz ręcznie robione czekolady o wyjątkowym smaku, tworzone przy użyciu tradycyjnych metod z najwyższej jakości naturalnych składników.

W związku z planowanym otwarcie naszej kawiarni/lodziarni firma poszukuje osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA/BARISTA

(miejsce pracy Wrocław)

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- przygotowanie kaw oraz deserów według standardów

- dbanie o czystość lokalu i stanowiska pracy

- znajomość produktów znajdujących się na zarówno na barze jak i sklepie

- fachowe doradztwo w kontakcie z klientem

- pozytywne promowanie marki Baldimo

W zamian oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas

- liczne szkolenia

- możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć

- stabliność zatrudnienia

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

- miłą atmosferę pracy w kreatywnym zespole

- kartę na zajęcia sportowe

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy z klientem

- dbanie o czystość maszyn i urządzeń

- wysoki poziom zdolności interpersonalnych

- zaangażowanie w pracę zespołu i chęć uczenia się

- pozytywne nastawienie

- książeczka do celów sanepidarno- epidemiologicznych

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją i sprzedażą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie