Sprzedawca AGD (osoby z niepełnosprawnością)

Envistar Sp. z o.o.

Łódż Widzew, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Envistar Sp. z o.o. prowadzi nabór osób do pracy na stanowisko Sprzedawca AGD.

Niniejsza oferta jest adresowana wyłącznie do osób niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym lub znacznym (II i I grupa).

OBOWIĄZKI:

Do zadań zatrudnionych osób będzie należało:
- Aktywna obsługa klienta
- Utrzymanie właściwej ekspozycji towaru
- Aktywna sprzedaż

Wymagania

Od wybranych kandydatów wymagamy:
- Gotowości do podjęcia zatrudnienia od zaraz
- Rzetelności, sumienności, umiejętności organizacji pracy, kultury osobistej
- Znajomość obsługi kasy fiskalnej i/lub komputerów

OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach programów szkoleniowych realizowanych przez naszą firmę

Kandydaci do pracy są zobowiązani przedstawić następujące dokumenty:
-CV
-Orzeczenie o posiadanej niepełnosprawności

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o nadsyłanie ofert lub kontakt telefoniczny 42 642 67 35, 887 092 990.

Oferty można także składać osobiście w naszym biurze w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 225/243, lok. 217

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Envistar Sp. z o.o. jako podmiot zatrudniający osoby ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie