Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Sprzedawca - 16-18zł NETTO/h

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Poszukujemy energicznych osób ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz aktualną książeczką sanitarno- epidemiologiczną do pracy w punkcie sprzedażowym na lotnisku w Modlinie

Zadania :

  • Obsługa klienta i kasy fiskalnej oraz dbanie o wizualny wystrój punktu

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 16zł NETTO/h oraz 18zł NETTO w godzinach nocnych
  • Elastyczny grafik : to Ty wybierasz ile i kiedy chcesz pracować - Pn-nd w godz. 4.30-23.30
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • Ekstra lokalizację! Praca na lotnisku w Modlinie, gdzie dojedziesz autobusem, samochodem, pociągiem, a nawet samolotem!

Poleć tą ofertę znajomym! mamy aż 8 wolnych miejsc! Fajnie byłoby pracować razem :)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Numer referencyjny: SML/06/2018/PLO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.