MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.
MGsolutions to Agencja Pracy Tymczasowej, która powstała w oparciu o blisko dwudziestoletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Sprzątanie powierzchni biurowych

Miejsce pracy: Całe województwo

MGcentral dla MGsolutions Sp. z o. o. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą przy:

Miejsce pracy.: Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice,Limanowa, Bochnia, Brzesko, Kraków, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Tarnów, Wieliczka, Zakopane.

Nr ref.: SPB/04/2014

Zakres obowiązków:

• Mycie i odkurzanie podłóg powierzchni biurowej i korytarzy

• Utrzymanie czystości toalet oraz pomieszczeń kuchenno-socjalnych

• Ścieranie kurzy z biurek, mebli, sprzętu biurowego

• Wynoszenie śmieci

• Inne drobne prace z zakresu utrzymania czystości

• Zaangażowanie i odpowiedzialność

• Dobra organizacja pracy

• Solidność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Mile widziany status rencisty/emeryta

Naszym kandydatom oferujemy:

• Miłą atmosferę pracy

• Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy