Sprzątanie mieszkań i domów - Warszawa

Tip Top Service

Warszawa, 01-496, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma sprzątająca zatrudni panie do sprzątania mieszkań i domów w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy.

Poszukujemy osób zamieszkałych w Warszawie, solidnych, dokładnych, posiadających doświadczenie.

Oferujemy wynagrodzenie od 10 do 20 zł netto / godzinę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV / danych kontaktowych.

Proszę o dopisanie preferowanych godzin pracy i dzielnicy Warszawy odpowidającej miejscu zamieszkania.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzataniu mieszkań i domów,
  • Podstawowa znajmość powierzchni i środków chemicznych używanych do sprzątania,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Gospodarność na powierzonych obiektach,
  • Dyspozycyjność w ustalonych terminach.

Prezentacja firmy

TIP TOP Service jest dynamicznie rozwijającą sie firmą, świadcząc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Inne