Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje dla swojego klienta z branży usług porządkowych oraz ochroniarskich pracowników do pracy przy:

sprzątaniu magazynu

Miejsce pracy: Gliwice(Tulipan park)

Zakres obowiązków:

  • zamiatanie oraz mycie podłóg na hali
  • sprzątanie oraz segregowanie śmieci(kartony, paski, folie)
  • sprzątanie oraz układanie palet
  • inne prace związane ze sprzątaniem powierzchni magazynu

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Rekrutację prowadzi biuro w Gliwicach!

Wymagania

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym zarówno w tygodniu jak i w weekendy
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych- mile widziana
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dbałość o prestiż firmy

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne