sprzątanie Apartamentów- praca na stałe lub dorywcza

F.H.U.P. Florian

31-436 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z Krakowa działająca w branży turystycznej zatrudni na sezon lub na stałe osoby do sprzątania Apartamentów

Szukamy osób w pełni dyspozycyjnych lub osób głównie na weekendy

Praca polega na sprzątaniu Apartamentów w 2 kamienicach bez windy- dlatego dobra kondycja fizyczna to wymóg konieczny

osoby z doświadczeniem w sprzataniu lokali/apartamentów/biur mile widziane

Wymagania

dobra kondycja fizyczna

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma w branży turystycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
7PLN - 8PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne