Sprzątanie apartamentów, Kołobrzeg, ul. Wschodnia

Say24 Sp. z o.o.

Kołobrzeg, 78-100, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy OSOBY DO SPRZĄTANIA 3 APARTAMENTÓW w Kołobrzegu, ul. Wschodnia.

Zakres obowiązków:
- sprzątanie i opieka nad apartamentami (3 apartamenty, powierzchnia apartamentu: 44 m²): pranie pościeli, sprzątanie obiektu po pobycie gości, odświeżenie apartamentu przed przyjazdem kolejnych gości,
- przechowywania i zabezpieczenia kluczy umożliwiających wejście do apartamentu,
-wpuszczanie gości do obiektu oraz wydawanie i odbieranie od nich kluczy do apartamentu,
- stałe monitorowanie i sprawdzanie stanu obiektu przy odbiorze kluczy i sporządzeniu raportu z ewentualnych szkód,
- informowanie ZLECENIODAWCY o wszelkich nieprawidłowościach w Lokalu.

Wymagania

Wymagania:
- dokładność, rzetelność
- odpowiedzialność i zaagnażowanie w pracę
- możliwość wystawienia faktury VAT

Wynagrodzenie: 100 PLN/sprzątanie.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne