Sprzątaczki, sprzątanie Warszawa - osoby samozatrudnione i małe firmy poszukiwane!

Pozamiatane.pl Sp. z o.o.

02-738 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Masz swoją firmę sprzątającą? Szukasz nowych zleceń w Warszawie? Współpracuj z Pozamiatane. pl sp. z o.o. ! Jesteśmy nowoczesną platformą internetową, która łączy klientów z zaufanymi osobami sprzątającymi, takimi jak Ty.

Oferujemy stałą stawkę godzinową (23 zł brutto/h) i elastyczność pracy - to Ty decydujesz kiedy, gdzie i jak długo chcesz pracować. Nie pobieramy żadnych opłat za współpracę z nami!

Od Ciebie oczekujemy samozatrudnienia (działalność gospodarcza), doświadczenia w sprzątaniu, pozwolenia na pracę w Polsce i niekaralności.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie pozamiatane. pl/rekrutacja lub skontaktowania się z nami pod nr telefonu 22 299 25 71

Prezentacja firmy

Pozamiatane.pl to nowoczesna platforma internetowa, która łączy k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne