Szukasz pracy?

Dołącz do zespołu Oerlemans!

Sprzątaczka

Nr ref.: 40036
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Strzelno

Zakres obowiązków:
  • sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych

Oczekiwania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dokładność
  • dyzpozycyjność

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową na 3/4 etatu z gwarancją wszystkich praw pracowniczych
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym
  • wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników firmy Oerlemans
  • szczególna troska o bezpieczeństwo pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)