Sprzątaczka z orzeczeniem- praca w Brzeźnie

Probet Sp. z o.o.

Brzeźno, lubelskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Brzeźno

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Inne

PROBET Sp.zo.o Zakład Pracy Chronionej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Sprzątaczki
Praca - Brzeźno k/ Dorohuska.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
• Sprzątanie szatni i pomieszczeń socjalnych

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę
• Praca od poniedziałku do piątku
• Praca w godz. od 8.00 do 16 lub od 13 do 21
• Wynagrodzenie początkowe 1350 zł netto
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej .

KONTAKT :
• Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku - tel. 799 016 083 lub 799 016 086
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.• Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych ,dodatkowy atut-