Sprzątaczka z orzeczeniem - Opole ul. Kępska

Probet Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Inne

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczymy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia). Dbamy naszych o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO:
sprzątaczka

MIEJSCE PRACY: Opole ul. Kępska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- sprzątanie ciągów komunikacyjnych,
- pomieszczeń biurowych, socjalnych i produkcyjnych

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premię motywacyjną od 150 zł do 600 zł
- pracę jednozmianową od 06.00 do 14.00 lub od 07.00 do 15.00
- przeszkolenie
- możliwość dofinansowania kosztów dojazdu
- korzyści wynikające z zatrudnienia w zakładzie pracy chronionej
- grupowe ubezpieczenie pracownicze
- przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 799 016 083 lub 799 016 097 w godzinach od 08.00 do 17.00.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej, w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą wolnych miejsc pracy w naszej firmie na terenie całej Polski. Dziękujemy.

WYMAGANIA:
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności