Sprzątaczka/ Sprzątacz

Karpol Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Karpol Sp. z o.o., wpisana do Rejestru agencji zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 17753 specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przemysłu, handlu i przetwórstwa spożywczego. Obecnie dla naszego klienta - firmy sprzątającej Polita z 20-letnim doświadczeniem w kompleksowym utrzymaniu czystości poszukujemy

osób do pracy przy sprzątaniu biur w Gdyni przy ul. Batorego

Praca od zaraz: od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15, 11-16, 17-21

Wynagrodzenie: 13,00 zł netto / godzinę

Osoby zainteresowane pracą na wyżej wymienionym stanowisku prosimy o przesłanie CV lub kontaktu do siebie (nr telefonu, e-mail, imię i nazwisko) poprzez formularz portalu.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna