Sprzątaczka na lotnisku (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Monachium, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy świadczącej usługi utrzymania czystości na lotniskach w związku ze zwiększeniem zatrudnienia poszukujemy kolejnych osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
- Utrzymanie czystości na terenie terminalu lotniska,
- Czyszczenie toalet, pomieszczeń socjalnych, szatni, korytarzy, poczekalni,
- Opróżnianie koszy na śmieci.

Wymagania:
- Schludność, zaangażowanie, dokładność, pracowitość, punktualność,
- Chęć do podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres,
- Znajomość języka niemieckiego umożliwiającą prostą komunikację,
- Zaświadczenie o niekaralności (po akceptacji kandydata przez pracodawcę),
- Mile widziane doświadczenie w pracy przy utrzymaniu czystości.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich bezpośrednio z pracodawcą,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Wynagrodzenie 9 euro brutto/h podstawy plus dodatki,
- Pracę w systemie zmianowym,
- Możliwość pracy w nadgodzinach,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca (3 km od miejsca pracy),
- Pracodawca zapewnia firmowy transport z miejsca zamieszania do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.