Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem - Kąty Wrocławskie

Probet Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Inne

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i szukasz pracy w przyjaznej atmosferze zadzwoń koniecznie!

MIEJSCE PRACY: Kąty Wrocławskie 55-080; ul. Popiełuszki 17

STANOWISKO: Sprzątaczka biurowa

GODZINY PRACY: pon - pt 16.00 – 22.00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

• Czynności z zakresu usług serwisu porządkowego na terenie biur i ciągów komunikacyjnych:
- czyszczenie podłóg, ścieranie kurzu, wyrzucanie śmieci

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 1100 zł netto
• Premię motywacyjną od 150 zł do 600 zł
• Umowę o pracę
• Pracę w trybie jednozmianowym
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
• Pracę w wymiarze 0.75 etatu
• Przyjazną atmosferę pracy

KONTAKT mailowy lub pod numerem telefonu 799-016-083 lub 799-016-097 w godzinach od 08.00 do 17.00

WYMAGANIA:

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.