Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie następującą propozycję:

  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas na koncie;
  • Stabilne zatrudnienie, i bardzo dobrą atmosferę w pracy;
  • Interesujący pakiet socjalny.

Za co będziesz odpowiedzialna?

  • Utrzymanie czystości na hali magazynowej, w pomieszczeniach socjalnych i biurowych;
  • Kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych;
  • Utrzymanie w czystości nośników towarowych i powierzchni szklanych;
  • Utylizacja odpadów i segregacja śmieci.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowania i dyspozycyjności (praca w systemie dwuzmianowym);
  • Aktualnych badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Wykształcenia minimum zawodowego;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Punktualności.

Twoim atutem będzie dodatkowo:

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn myjących.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Dostarczamy towar z Polski bezpośrednio do sklepu Klienta w Wielk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne