spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą niemieckim, praca w Niemczech

CBS Butler Deutschland GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Organizujemy Spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą niemieckim.

Jeśli:

- chcesz pracować w niemieckiej firmie na niemieckiej umowie o pracę

- mieć stabilne i wypłacane na czas wynagrodzenie

- chcesz podjąć pracę u sprawdzonego pracodawcy i na dłuższy okres czasu

to czekamy właśnie na Ciebie.

Od roku CBSbutler GmbH zapewnia pracę kilkudziesięciu osobom w magazynach zabawek w okolicach Frankfurtu nad Menem. W związku z rozbudową hali możemy mieć pracę również dla Ciebie. Rekrutujemy do końca sierpnia - nie przegap okazji.

Kandydatów zapraszamy na spotkania, które odbędą się w różnych częściach Polski.

Poszukujemy osób na stanowiska:

Pracownik magazynu

Komisjoner

Operator wózka widłowego

Kierowca C

Kierowca C+E

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w jednym z wyżej wymienionych zawodów. Znajomość języka jest warunkiem koniecznym ponieważ jest ona sprawdzana przez pracodawcę.
Istnieje możliwość doszkolenia języka dla osób posiadających podstawy.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie aplikacji oraz wybór preferowanego miasta lub kontakt telefoniczny pod numerem:
(48) 668 496 653
w dni powszednie w godzinach 9.00 – 18.00

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka