Spokojna praca dla kierowcy. Dobre zarobki

Ewapol

Warszawa, 02-647, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś pogodną, otwartą i kulturalną osobą?
Lubisz ludzi i potrafisz się z nimi dogadać?
Szukasz spokojnej i bezstresowej pracy?

Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!!

Co oferujemy:
-flotę wysokiej jakości samochodów w pełni wyposażonych i przygotowanych do pracy,
-służbowy telefon z pełnym pakietem systemowym,
-ogromną bazę klientów,
-wynagrodzenie od 2000 do 3000zł (średnio 2700/2800)

TY NIE DOKŁADASZ NIC, TYLKO ZARABIASZ!

Czego wymagamy??
- rzetelności i uczciwości,
- zaangażowania w wykonywaną pracę,
- pozytywnego nastawienia i uśmiechu w kontakcie z innymi ludźmi oraz wysokiej kultury osobistej !!

Przed rozpoczęciem współpracy potrzebne będą dwa dokumenty:
1. zaświadczenie o niekaralności
2. zaświadczenie o wpisach w ewidencji kierowców

Prezentacja firmy

Usługa prywatny kierowca.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Inne