InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spedytor

Miejsce pracy: Wrocław

Numer referencyjny: SR/1216/WRO

Obowiązki:

  • Organizacja, koordynacja i nadzór transportu towarów w zakresie krajowym i międzynarodowym,
  • sporządzanie raportów oraz analiz rynku branży spedycyjnej,
  • nadzorowanie obiegu dokumentacji (handlowej, spedycyjnej, księgowej),
  • sporządzanie analiz handlowych rynku transportowego i ofertowanie klientów,
  • pozyskiwanie klientów oraz reprezentowanie Klienta przed obecnymi kooperantami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego, niemieckiego lub francuskiego,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów i realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie i długotrwałe zatrudnienie u naszego Klienta,
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.