Opis stanowiska pracy

SPEDYTOR

miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • znajomość branży (transport samochodowy krajowy i międzynarodowy).
  • wykształcenie średnie.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • wysoka kultura osobista;

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się po otrzymaniu CV

Opis stanowiska:

  • optymalizacja rozwiązań logistycznych
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami;
  • nadzorowanie i kontrolowanie procesów spedycyjno-transporotwych; kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji;
  • przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych.

Prezentacja firmy

Firma znajduje się w Warszawie i od ponad 10 lat działa na rynku spedycy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka