Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do Działu Logistyki i Transportu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za organizację transportu naszych towarów do klientów, ale także za organizację transportu surowców od kontrahentów do siedziby naszej firmy.

Praca pozwoli zdobyć szerokie doświadczenie zarówno z zakresu logistyki jak i spedycji.

Poszukujemy osób kreatywnych, które nie boją się wyzwań.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
  • Przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej i innych prac administracyjnych
  • Pozyskiwanie nowych przewoźników
  • Monitorowanie jakości usług spedycyjnych
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców
  • Budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami
  • Budowanie właściwego wizerunku firmy

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie, lub wyższe w obszarze logistyki, transportu, spedycji
  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach w obszarze spedycji, transportu lub logistyki
  • Mile widziana znajomość programu 4Trans
  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętności koordynowania wielu zadań
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Zdolności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Zdobycie praktycznych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w młodym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Recykl Organizacja Odzysku S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne