Opis stanowiska pracy

Firma transprtowo spedycyjna zatrudni spedytora w ruchu krajowym oraz eu
Atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa plus wysoka prowizja)
znajomość obsługi giełdy transportowej Trans, TimoCom,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikacje
samodzielność w podejmowaniu decyzji
dbałość o sprawny przebieg transportu, nadzór nad terminową realizacją zleceń
organizowanie przewozów międzynarodowych oraz monitorowanie pracy kierowców

CV przesyłać w załącznku

Prezentacja firmy

Roboty Budowlane Związane Ze Wznoszeniem Budynków Mieszkalnych I... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa