Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- planowanie i organizacja spedycji w relacjach krajowych/ międzynarodowych
- monitorowanie i nadzór nad realizowanym procesem transportowym
- prowadzenie ewidencji zleceń, raportowanie
- zapewnienie wysokiej jakość usług Kontrahentom
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- nawiązywanie długofalowych relacji z Klientami oraz podwykonawcami

Wymagania:

- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- znajomość Pakietu MS Office
- łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności organizacyjne
- samodzielność, dokładność
- umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
- znajomość giełdy Trans
- dużym atutem będzie posiadanie bazy własnych kontaktów z kontrahentami

Oferujemy:

- stabilną pełną wyzwań pracę
- system premiowy adekwatny do wyników pracy
- umowa o pracę po okresie próbnym
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

CV + LIST MOTYWACYJNY

Prezentacja firmy

TRANSPORT-SPEDYCJA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców