Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy logistycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów z Polski Południowej na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Nr ref. S/19/16

Miejsce pracy: Polska Południowa, Praca w systemie Home Office

Najważniejsze obowiązki:

  • organizacja transportu,
  • pozyskiwanie nowych zleceń, wyszukiwanie nowych klientów i przewoźników,
  • przyjmowanie i wystawianie zleceń, monitoring obsługiwanych zleceń,
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, nadzór nad realizacją zleceń,
  • prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami,
  • stały kontakt z klientami, z kierowcami i bezpośrednia współpraca z przewoźnikami,
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego lub międzynarodowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • własna baza przewoźników i klientów – warunek konieczny,
  • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność, komunikatywność,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego awansu zawodowego na stanowisko Kierownika Regionu,
  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • pracę w systemie Home Office,
  • potrzebne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka