Opis stanowiska pracy

Spedytora Międzynarodowego.

Miasto: NADARZYN

Opis stanowiska:

- utrzymywanie i rozwój relacji z klientem i przewoźnikami

- przygotowanie ofert oraz negocjacje z klientem

- nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

- prowadzenie dokumentacji transportowej

- nadzór procesu transportu

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie na stanowisku samodzielnego spedytora

- mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego

Nasz Klient oferuje:

- prace w solidnej firmie w przyjaznym otoczeniu

- atrakcyjne zarobki tj. podstawa + prowizja

- wszystkie narzędzia potrzebne do pracy

- umowę o prace

- miłą atmosferę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail bądź kontakt pod numerem telefonu 607210715

Prezentacja firmy

Jesteśmy firma spedycyjna mającą swój tabór działamy na rynku od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka