HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - działającej od 1992 roku firmy z branży TSL - poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

SpedytorMiejsce pracy: Kalisz

Zadania:

  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transporotwych,
  • Dbanie o jakość i terminowość,
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
  • Komunikacja z klientami w zakresie realizowanych zleceń,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Minimum półroczne doświadczenie na stanowisku Spedytora, Dyspozytora lub pokrewnym,
  • Mile widziana znajomość języków obcych (angielski lub niemiecki),
  • Znajomość giełd transportowych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dużej firmie o renomowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowoego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.