HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - renomowanej firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem - aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SpedytorMiejsce pracy: Kalisz

Zadania:

  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
  • Dbanie o jakość i terminowość oferowanych usług,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów,
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Spedytora,
  • Mile widziana znajomość języków obcych,
  • Znajomość aplikacji do pracy w firmie transportowej.

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w Kaliszu w dużej firmie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.