OTTO Work Force

Spedytor

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: home-office

Obecnie dla jednego z naszych partnerów biznesowych – firmy zajmującej się transportem i logistyką – OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spedytor

Opis stanowiska pracy:

  • Organizowanie przewozów krajowych i międzynarodowych całopojazdowych i ładunków częściowych
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją zleceń
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Rozwój bazy przewoźników
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów w firmie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie

Wymagania:

  • Znajomość rynku usług transportowych / logistycznych w kraju i za granicą
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy spedytora (nie dyspozytora)
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, sumienność, dokładność oraz obowiązkowość, gotowość do pracy oraz dalszego uczenia się
  • Dyspozycyjność umiarkowana, adekwatna do potrzeb stanowiska pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.