OTTO Work Force OTTO Work Force

Spedytor

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Home office

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży logistycznej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spedytor

Nr Ref. MC/Sped/06/2014

Miejsce pracy – Home office

Opis stanowiska pracy:

  • Organizacja przewozów krajowych i międzynarodowych całopojazdowych i ładunków częściowych,
  • Koordynacja i nadzór nad realizacja zleceń,
  • Budowa oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • Rozwój bazy przewoźników,
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów firmy,

Wymagania:

  • Znajomość rynku usług transportowych / logistycznych w kraju i zagranicą,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy spedytora,
  • Bardzo dobra organizacja czasu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Poszukujemy osoby samodzielnej, sumiennej, dokładnej oraz obowiązkowej, gotowej do pracy oraz dalszego uczenia się.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w stabilnie rozwijającej się firmie,
  • Praca zdalna/ home office
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.