Opis stanowiska pracy

  • poszukiwanie zleceń transportowych
  • bieżąca obsługa, nadzór kierowców oraz podwykonawców w zakresie koordynacji transportu
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy oraz budowanie nowych kontaktów
  • współpraca z armatorami oraz przewoźnikami
  • przygotowanie oraz prowadzenie wszelkiej dokumentacji transportowo-spedycyjnej
  • sporządzanie sprawozdań dotyczących spedycji oraz transportu,

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie transportu lub spedycji
  • dobra znajomość branży TSL
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • dobra znajomość MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • solidność i sumienność;

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z gwarancją jego wzrostu wraz z osiąganymi wynikami
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość pracy w dobrze wyszkolonym zespole;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Prezentacja firmy

AGRO Merchants Gdańsk Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Account Management