Opis stanowiska pracy

  • planowanie i ustalanie tras na podstawie przychodzących zleceń krajowych i międzynarodowych;
  • optymalizacja kosztów transportu (negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu);
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży, przygotowywanie ofert i kalkulacji cen;
  • nadzór i dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń;
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • dobra znajomość rynku spedycyjno - transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi i drobnicowymi;
  • znajomość INCOTERMS 2010 oraz konwencji CMR
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętności handlowe (negocjacje);
  • samodzielność, komunikatywność;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • nastawienie na realizację celów.

Ponadto pragniemy poinformować, iż osoby posiadające doświadczenie w pracy w firmie spedycyjnej będą dodatkowo premiowane, a także będą miały możliwość negocjacji oraz podpisania indywidualnych warunków umowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (pierwsza umowa o próbę, kolejne czas określony i nieokreślony)
  • pracę w prężnie działającym młodym środowisku
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
  • godne wynagrodzenia (podstawa + premia adekwatna do wyników)

Informyjemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

STH Cargo to prężnie działająca firma spedycyjna. Szczególny naci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ premia za prawidłową realizację obsługiwanych zleceń
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców